DAN LINDSTRAND. "West Coast", olie på Panel, signeret.

241810. DAN LINDSTRAND. "West Coast", olie på Panel, signeret.

Ca. 32x59 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Dan Lindstrand (1904–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 32x59 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Dan Lindstrand (1904–1983)

Antal besøg: 1.730