Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
JOHN ERIK BÄCKERSTEN. "Klar efterårsdag, Malö flyder", olie på lærred, sign.
241788. JOHN ERIK BÄCKERSTEN. "Klar efterårsdag, Malö flyder", olie på lærred, sign.
67 x 80 cm.
Vis hele teksten
Uvæsentligt slid.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
67 x 80 cm.
Vis hele teksten
Uvæsentligt slid.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
1.433