GUNNAR JONN. Olie på Panel, Innergård, signeret Jonn -55.

241701. GUNNAR JONN. Olie på Panel, Innergård, signeret Jonn -55.

37 x 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gunnar Jonn (1904–1963)

Få foretaget en gratis vurdering!

37 x 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gunnar Jonn (1904–1963)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 887