LAMPEBORD, art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

241585. LAMPEBORD, art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

Bordhøjde 58 cm, Længde 63 cm. Bredde 36 cm. Hæv og sænk, lampens samlede højde 163 cm.

Finerskader, pletter og kraftig slitage. Ledningen til lampen klippes af.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 877