RUBEN WALLSTRÖM. "Omberg". Olie på lærred, signeret.

241502. RUBEN WALLSTRÖM. "Omberg". Olie på lærred, signeret.

Ca. 80x100 cm.

Reparation.

Kunstner/designer

Ruben Wallström (1885–1953)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 80x100 cm.

Reparation.

Kunstner/designer

Ruben Wallström (1885–1953)

Antal besøg: 2.445