RALPH LAUREN, Land, 4+1 dlr.

RALPH LAUREN, Land, 4+1 dlr.
2414691. RALPH LAUREN, Land, 4+1 dlr.

Blomsternederdel, str. 10, str. US 8-12.
Ruskindsnederdel, str. 12. Bomuldsnederdel, str. 12. Finstrikket bomuldstrøje, str. M. Ralph Lauren Petit, håndstrikket bomuldstrøje, str. P/M.

Brugsslitage, pletter til stede, knap i blomstret nederdel mangler, ikke fuldt gennemgået.

Tema

Classical Autumn Fashion

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Classical Autumn Fashion

Antal besøg: 643