BANKSY. Efter, offset, "Slave Labour", trykt signatur, nummereret.

2414354. BANKSY. Efter, offset, "Slave Labour", trykt signatur, nummereret.

BANKSY (efter) "Slave Labour" offset litografi, arkstørrelse 50 x 70 cm, signeret med tryk nederst til højre, nummereret nederst til højre med blyant, begrænset oplag 73/150, prægede stempler, bomuldspapir.
Ramme ca 53 x 73 cm.
Trykt signatur.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca 53 x 73 cm.
Trykt signatur.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.250