KAFFESKEER, stemplet sølv, 119,93 gr, Erik Linderoth Motala.

241413. KAFFESKEER, stemplet sølv, 119,93 gr, Erik Linderoth Motala.

længde 10,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

længde 10,5 cm.

Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.616