SKOTTISK LANDSKABSOLIE PÅ LÆRD.

2412932. SKOTTISK LANDSKABSOLIE PÅ LÆRD.

En indrammet olie på lærred fra begyndelsen af det 20. århundrede af et skotsk landskab med utydelig signatur, rammestørrelse 72,5 x 51,5 cm.

Skader på ramme og mindre afslag på maleriet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 427