LÆNESTOL og STOLE, 2 stk, Svante Skogh, anden halvdel af 1900-tallet.

241240. LÆNESTOL og STOLE, 2 stk, Svante Skogh, anden halvdel af 1900-tallet.

Stribet polstring. Stole med sjælfuld ryg.

Brugsslitage. Ridser, blå mærker, skader på hynder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.483