241193. Kommode/ BARSKAB, Oscar Nilsson, Nordiska Kompaniet, 1938.
Alle sider med finer. Kan indrettes selvstændigt. Bakke mærket R41962. Længde 93, bredde 40, højde 80 cm.
Slitage, mærker, ridser, stød, mindre finerskader. Lås på nederste skuffe defekt.
Nøgle/nøgler findes