EVERT GRYNNING. Byudsigt, olie på Panel, signeret.

241189. EVERT GRYNNING. Byudsigt, olie på Panel, signeret.

55 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

55 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.864