RØJELSESKAR 2 stk Asien. Metal.

2409587. RØJELSESKAR 2 stk Asien. Metal.

Højde 33 cm.

Figurer på toppen løse/passer ikke i hullerne, Brugsslitage, ridser, buler i låg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 33 cm.

Antal besøg: 294