JOHN WIPP. Mixed media, signeret.

2409579. JOHN WIPP. Mixed media, signeret.

30x20,4 cm.
Proveniens: Fra Marianne Nanne-Bråhammars (1925-1998) kunstsamling.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

John Wipp (1927–2005)

Tema

Marianne Nanne Bråhammar

Få foretaget en gratis vurdering!

30x20,4 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

John Wipp (1927–2005)

Tema

Marianne Nanne Bråhammar

Antal besøg: 802