CYKELVOGN.

CYKELVOGN.
2407419. CYKELVOGN.

Mål: længde inkl. trækstang ca 232.
Vognens længde ca 119 cm, bredde ca 103 cm, højde ca 58 cm.
Dimensionerne på hjulene er 21 tommer.
Vognen er udstyret med et katteøje på højre skærm.
Bunden mangler.

Brugsslitage, ikke helt gået igennem, bunden mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
2407419. CYKELVOGN.

Bunden mangler.

Antal besøg: 736