KOLLEKTION KERAMIK, 5 dlr, Belgien.

2407372. KOLLEKTION KERAMIK, 5 dlr, Belgien.

Keramisk kollektion med naturlige mønstre, blå nuancer og forgyldte kanter. Tønder og potter mærket made in Belgium. Gryder 3, højde 15 cm, diameter 17 cm. Vase, højde 32 cm. Fad, længde 35 cm, bredde 28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 512