TÆPPE, Rulleark, 200x202 cm.

TÆPPE, Rulleark, 200x202 cm.
240639. TÆPPE, Rulleark, 200x202 cm.

Signeret M.

Slitage og 3 små lyspletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret M.

Slitage og 3 små lyspletter.

Antal besøg: 1.178