STOL OG PALLE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

240579. STOL OG PALLE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Skammel betræk læder og stole betræk imiteret læder.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 771