LOMMEUR, Apollo, 14 karat og broche 18 karat.

240431. LOMMEUR, Apollo, 14 karat og broche 18 karat.

Lommeur stemplet 14 k, diam 26 mm. Broche stemplet 18 k, diam 33 mm. Vægt tilsammen 17 gram.

Aldersslitage, ikke gennemgået.
Glasset er løst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glasset er løst.

Antal besøg: 1.408