GUISEPPE PITTO. Markedsscene, olie på lærred, skilt.

240239. GUISEPPE PITTO. Markedsscene, olie på lærred, skilt.

68x70.

De fleste reparationer, retoucheringer, krakeleringer og huller.

Få foretaget en gratis vurdering!

68x70.

Antal besøg: 1.588