240184. SALVADOR DALI (1904-1989). Galatea af sfærerne.
Farvelitografi, samlerudgave fra en sydtysk privatsamling, HÅNDnummereret 1112/2000 med blyant nederst til venstre og signeret nederst til højre (faksimile), tørstempel Atelier Jobin Paris 1984, 66 cm x 50 cm.