SALVADOR DALI (1904-1989). Mae Wests ansigt.

240163. SALVADOR DALI (1904-1989). Mae Wests ansigt.

Farvelitografi, samlerudgave fra en sydtysk privatsamling, HÅNDT-nummereret nederst til venstre med blyant 1795/2000 og signeret nederst til højre (faksimile), tørstempel Atelier Jobin Paris 1984, 66 cm x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besøg: 1.626