240163. SALVADOR DALI (1904-1989). Mae Wests ansigt.
Farvelitografi, samlerudgave fra en sydtysk privatsamling, HÅNDT-nummereret nederst til venstre med blyant 1795/2000 og signeret nederst til højre (faksimile), tørstempel Atelier Jobin Paris 1984, 66 cm x 50 cm.