Armbåndsur, 14 guld, Certina, Automatisk, Blue Ribbon.

240154. Armbåndsur, 14 guld, Certina, Automatisk, Blue Ribbon.

Urkasse i 14 karat guld, diameter 3,4 cm Flex armbånd i stål.

Slitage og ridser på glas, almindelig Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.136