240149. SALVADOR DALI (1904-1989). Discovery America.
Farvelitografi, samlerudgave fra en sydtysk privatsamling, HÅND-nummereret 1174/2000 med blyant nederst til venstre og signeret nederst til højre (faksimile), tørstempel Atelier Jobin Paris 1984, 66 cm x 50 cm.