HALSKÆDE og vedhæng, 18k guld, vægt ca. 2,3 gr.

240146. HALSKÆDE og vedhæng, 18k guld, vægt ca. 2,3 gr.

Halskæde, længde ca. 44 cm. Vedhæng med sten (mangler nogle sten), længde ca. 1,5 cm.

Brugsslitage. Der mangler 5 sten i vedhænget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 505