2401204. Sarah Harrison designer øreringe med onyx.
De ekstravagante ørestikker er lavet af 925 sølv, stemplet og signeret for Sarah Harrison, Birmingham.
En rund onyx cabochon er fleksibelt ophængt i en lang sølvtråd på sølvspiralen.
Længde 8 cm, onyx 8,1 mm diameter, vægt 11,7 gram.