Sarah Harrison designer øreringe med onyx.

2401204. Sarah Harrison designer øreringe med onyx.

De ekstravagante ørestikker er lavet af 925 sølv, stemplet og signeret for Sarah Harrison, Birmingham.
En rund onyx cabochon er fleksibelt ophængt i en lang sølvtråd på sølvspiralen.
Længde 8 cm, onyx 8,1 mm diameter, vægt 11,7 gram.

meget velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

meget velbevaret.

Inter-Arte
Antal besøg: 377