GARDEROBE, sort eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

240034. GARDEROBE, sort eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 79, bredde 49, højde 193 cm.

Stort slid og nederste hylde mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.220