ISDELE, 37 dele, 20. århundrede.

239907. ISDELE, 37 dele, 20. århundrede.

Ætset indretning. Grogg 6 stk, Likør 12 stk, Vand 9 stk, Øl/vin 10 stk.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 779