CHRISTOFFER DRATHMANN. Olie på lærred, signeret.

239874. CHRISTOFFER DRATHMANN. Olie på lærred, signeret.

Hund i skovlandskab.
Ca. 29x44 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hund i skovlandskab.
Ca. 29x44 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.187