KOMPOSITION, træ, signeret Å-Bm.

2398603. KOMPOSITION, træ, signeret Å-Bm.

Tredimensionel komposition, malet træ Tynd træramme, totalmål 78 x 61 cm.

Enkelte mindre buler og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 388