HARRY WALDOW. Olie på lærred, signeret.

239821. HARRY WALDOW. Olie på lærred, signeret.

Ca. 52x73 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 52x73 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.329