OTTO KLANK. Olie på Panel, signeret og dateret 40.

239816. OTTO KLANK. Olie på Panel, signeret og dateret 40.

Båd ved søen. Ca. 44x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Båd ved søen. Ca. 44x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.261