SIGNE LANJE. olie på lærred.

SIGNE LANJE. olie på lærred.
2396358. SIGNE LANJE. olie på lærred.

Glat i tåge. Signeret og dateret 1978 a tergo.
55x68 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

55x68 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 386