ZOLTAN FEHERVARI. Olie på Panel, monogram signeret.

2396021. ZOLTAN FEHERVARI. Olie på Panel, monogram signeret.

Ramme ca. 41 x 51 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca. 41 x 51 cm.

Brugstilstand.

Antal besøg: 434