Kommode, Koppang, IKEA.

Kommode, Koppang, IKEA.
2395524. Kommode, Koppang, IKEA.

Kommode i hvid laminat med tre skuffer.
Mål: bredde 110, dybde 51, højde 132 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.699