SIDEBORD 2 stk Norden, IKEA.

SIDEBORD 2 stk Norden, IKEA.
2395332. SIDEBORD 2 stk Norden, IKEA.

To sortlakerede sideborde, med hver to udtræksskuffer og to hylder.
Mål: længde 118, bredde 42, højde 90 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, primært på toppen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.426