DANTESTOLAR, et par, bejdset træ, sæde af stof, 20. århundrede.

239502. DANTESTOLAR, et par, bejdset træ, sæde af stof, 20. århundrede.

Ryghøjde 74 cm.
Sædehøjde 37 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 74 cm.
Sædehøjde 37 cm.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 885