Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionsverket Engelholm
Tæpper & tekstiler
Tekstiler
WALL BOND, "Bird Tree" Margareta Eriksson, signeret ME.
239428. WALL BOND, "Bird Tree" Margareta Eriksson, signeret ME.
120 x 130 cm.
Vis hele teksten
Obet Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
120 x 130 cm.
Vis hele teksten
Obet Brugsslitage.
Auktionsverket Engelholm
Antal besøg:
7.807