EN BRONZESTØL OG MØRTEL.

EN BRONZESTØL OG MØRTEL.
2393701. EN BRONZESTØL OG MØRTEL.

Mørtel Højde 12 cm, diameter på bredeste sted 15 cm. støder er 19 cm.

Slitage, buler og ridser over det hele, med nogle små bidder mangler på kroppen, hvilket resulterer i en misformet fælg. Rustpletter indvendigt, dog stadig i præsentabel stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 436