MARCELLO SIARD, væghylder, 2 stk, Kartell.

2393698. MARCELLO SIARD, væghylder, 2 stk, Kartell.

Rød plast. Længde 80, dybde 31, højde 35 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 546