HYLDESYSTEM, snoremodel, 1950'erne / 60'erne.

239327. HYLDESYSTEM, snoremodel, 1950'erne / 60'erne.

Bestående af: 2 beslag, 4 hylder, 2 + 2 gavler, 8 stabilitetsbøjler, beslag og hylde længde ca 79 cm, bredde på beslagene 30, højde 42 cm, højde på enderne 105 hhv. 156 cm.

Slitage, ridser, mindre rust, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.020