Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Skulpturer
FIGURER, 2 stk, udskåret træ, signeret SE og dateret 95-96.
239243. FIGURER, 2 stk, udskåret træ, signeret SE og dateret 95-96.
Højde ca. 11-26 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde ca. 11-26 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
992