RAV ØRERINGE SØLV 925 forgyldt.

2392387. RAV ØRERINGE SØLV 925 forgyldt.

Øreringene er lavet af 925 sølv, stemplet og forgyldt i 14 karat gult guld.
Rav dråber i harmoniske proportioner og med naturlige indeslutninger er fleksibelt ophængt, længde 4,3 cm, bredde 0,9 cm Rav dråber ca. 27 mm x 9 mm, vægt 2,9 gram.

meget velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

meget velbevaret.

Inter-Arte
Antal besøg: 336