ALGOT LARSSON. olie på lærred, hytte ved åen, signeret.

2390980. ALGOT LARSSON. olie på lærred, hytte ved åen, signeret.

Ca 46,5x55,5 cm uden ramme.
Ca 52x61 cm med ramme.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 46,5x55,5 cm uden ramme.
Ca 52x61 cm med ramme.

Brugstilstand.

Antal besøg: 731