ET ERCOL 'SAVILLE' MODEL 926 BLONDE ELM DRAW LEAF SPISEBORD.

2390893. ET ERCOL 'SAVILLE' MODEL 926 BLONDE ELM DRAW LEAF SPISEBORD.

74 cm høj x 164 cm lang x 109 cm bred (214 cm lang forlænget).
Med guld Ercol klistermærke.

Toppen med brugsspor med enkelte stød, mærker og ridser.
Lille tab til blad ved sammenføjning af pind.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med guld Ercol klistermærke.

The Auction Hub
Antal besøg: 688