GÖRAN DAHL. litografi, komposition, signeret, EA.

2389054. GÖRAN DAHL. litografi, komposition, signeret, EA.

Plademål ca 90x63 cm.

Foldes efter at være blevet rullet. Oramat blad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Plademål ca 90x63 cm.

Antal besøg: 248