TRANCHERBESTICK, 3 stykker, Lewis Rose & Co, Sheffield, England.

2388939. TRANCHERBESTICK, 3 stykker, Lewis Rose & Co, Sheffield, England.

Rustfrit stål med hornhåndtag. Længde ca 25-36 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 388