2386883. seng, træ.
2386883. seng, træ.
seng, træ. Seng med ramme af mørkbejdset træ med buede fødder og høj sengegavl med rocaille-dekoration og guldaccenter, elektrisk justerbar madras, udstyret med fjernbetjening, H.185cm, L.225cm, B.170cm, madrasmål: L.200cm, B 150 cm.
Alderssvarende tegn på slid og slid, delvist mindre ridser og glasurslitage.