SIDEBORD, birk, NK, Stockholm 1938.

2386739. SIDEBORD, birk, NK, Stockholm 1938.

Højde 73, diameter 60 cm.
Bakke mærket.

Slitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 73, diameter 60 cm.
Bakke mærket.

Slitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 961