SVANTE BERGH. "LANDSKAB ITALIEN".

2384969. SVANTE BERGH. "LANDSKAB ITALIEN".

Olie på lærred, signeret og dateret 26, 55x47 cm.

Lidt ujævnt klæde.

Kunstner/designer

Svante Bergh (1885–1946)

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt ujævnt klæde.

Kunstner/designer

Svante Bergh (1885–1946)

Antal besøg: 1.087